Login
Persona V3
RSS RSS

Persona abi


Persona V3 personal
Persona V3 palk
Persona V3 töögraafikud
Persona V3 iseteenindus
Persona V3 TÖR


Uuenduste nimekiri
Kontakt


API kasutusjuhend

Otsi
»

Persona teenusega alustamine ja lõpetamine

RSS

PERSONAGA ALUSTAMINE

Olete teinud otsuse hakata kasutama Persona programmi. Mis saab edasi?
1. Leping
Allkirjastame lepingu.
2. Moodulid
Valite välja sobivad moodulid Persona valikutest ning annate meile teada milliseid soovite kasutama hakata.
3. Konto avamine
Avame Teie konto 2 tööpäeva jooksul alates lepingu sõlmimisest. Selle kohta saadab klienditeenindus Teie kontaktisikule e-posti teel kinnituse koos sisselogimise andmetega.
4. Töö alustamine
Konto on peale avamist koheselt valmis töö alustamiseks. Loome ühe administraatori õigustega kasutaja, kes lisab ja seadistab kõik teised Teie soovitud kasutajad.
5. Andmete import
Soovi korral impordime tasuta Teie töötajate põhiandmed, 6 kuu tasud ja hetkel kehtivad palgad Personasse. Selleks täidate kindlas formaadis tabeli, kust Persona oskab andmeid automaatselt sisse lugeda. Tabelid täitmiseks leiate siit:
- Töötajate põhiandmete importimine
- Töötajate 6 kuu tasude importimine
- Töötajate palkade importimine
Lisainfot tabeli täitmise kohta saate soovi korral siit
6. Täiendav andmete import
Lisatasu eest võimaldame kanda üle ka muid andmeid - näiteks tervisekontrollid, laste andmed, haridused ja planeeritud puhkused. Lisaandmete soovist tuleb teada anda kasutajatoele.
Täiendavate andmete importimise hinnavahemik on 66-132 eurot. Hinnale lisandub käibemaks. Täpne hind sõltub imporditavate andmete valikust.
7. Koosolek
Kui Personat hakkavad kasutama mitmed inimesed ja osakonnad, soovitame teha kõigi seotud poolte osalusel ühise koosoleku, et täpselt kokku leppida tööprotsess - ülesanded, õigused, vastutused, info liikumine jms. Koosolekul osaleb ka Persona esindaja.
8. Konsultatsioon
Persona tarkvara kasutamine ei vaja eelnevat koolitust. Kui siiski on soov ja vajadus koolitusele, siis sõidab konsultant Teie juurde kohale. Koolituse hinnaks arvestame koolitusele kuluva aja poole tunni täpsusega, mille hulka kuulub sõiduaeg. Koolituse tunnihind on 66 eurot + km.
9. Klienditugi
Kerkivate küsimuste korral saate tasuta abi meie klienditoest, mis vastab tööpäeviti kl 9-17 telefoni ja e-posti teel. Suuremas ettevõttes võiks olla ka oma sisemine peakasutaja, kes tunneb nii ettevõtte protsesse kui Personat.
10. Arve
Iga kuu alguses võtame programmist info Teie töötajate arvu ning eri õigustes kasutajate kohta. Selle alusel koostatakse arve täpselt nende teenuste eest, mida kasutasite.

PERSONA KASUTAMISE LÕPETAMINE

Olete teinud otsuse lõpetada Persona kasutamise. Mis saab edasi?
1. Lõpetamise teade
Annate meile teada soovist leping lõpetada.
2. Lepingu lõpetamine
Lõpetame Teie lepingu 30 päeva peale teate saamist ja kontol muudatusi enam sellest hetkest alates teha ei saa.
3. Andmete väljavõtmine
14 päeva jooksul peale lepingu lõppemist on Teil võimalik oma Persona kontolt aruannete kaudu välja võtta kogu Personasse sisestatud info. 14 päeva möödudes kustutatakse Teie andmed Persona serverist.