Login
Persona V3
RSS RSS

Persona abi


Persona V3 personal
Persona V3 palk
Persona V3 töögraafikud
Persona V3 iseteenindus
Persona V3 TÖR


Uuenduste nimekiri
Kontakt


API kasutusjuhend

Otsi
»

Koolitused

RSS
Koolituse andmete muutmine ja osalejate lisamine

Koolituse andmete muutmise ja osalejate lisamise lehe nägemiseks tuleb klikata koolituse nimetuse peale.


Töötaja koolitused ja koolituste pealeht
  • Kui te sisestate koolituste pealehele koolituse ning lisate sellele osaleja, siis näidatakse antud koolituse põhiandmeid ka koolitusel osalenud töötaja koolituste lehel.
  • Kui te lisate töötaja koolituste lehele koolituse, kuhu töötajat planeeritakse või kus töötaja on osalenud, siis näidatakse selle koolituse andmeid ka koolituste pealehel.
  • Töötaja koolituste lehel koolituse andmeid muuta ei saa, kuna seesama koolituse info kuvatakse ka teiste koolitusel osalenud töötajate koolituste lehel. Koolituse andmete muutmiseks tuleb liikuda koolituste pealehele.

Koolitusvaldkonnad, koolitusliigid, koolitusvormid ja koolituskulude liigid saab ära kirjeldada püsiandmete all.
Seaded > Püsiandmed > Koolituskulude liigid > Lisa uus
Seaded > Püsiandmed > Koolitusliigid > Lisa uus
Seaded > Püsiandmed > Koolitusvaldkonnad > Lisa uus
Seaded > Püsiandmed > Koolitusvormid > Lisa uus

Koolituse korraldaja lahter otsib andmeid püsiandmete hulgast. Juhul kui korraldaja sisestamisel ei ilmu rippmenüüd, kust sobivat asutust valida, siis tuleb koolitusasutus kõigepealt püsiandmete alla lisada.

Asutuste lisamiseks tuleb Personas liikuda järgmiselt:
Seaded > Püsiandmed > Asutused > Lisa uus

Selgitus: Kui koolitusasutus on püsiandmete hulgast valitud, siis on hiljem hea aruandeid teha selle kohta, kui palju koolitusi ja milliste summade raames on teatud koolitusasutustelt tellitud. Kui koolitusasutused oleks käsitsi sisestatud, siis võib ette tulla näpuvigu (N: mõni kasutaja sisestab AS Keeltekool ja teine kaustaja Keeltekool AS, kuigi tegemist on sama asutusega), mistõttu oleks koondaruanne suhteliselt segane.

Koolituskulu sisestatakse koolituste pealehel.
  • Juhul kui koolituse juurde on kohtade arv märgitud, siis jagatakse koolitusaruannetes koolituse kogumaksumus kohtade arvuga ja saadud summat näidatakse aruandes iga osaleja juurde. Kui koolituse juurde kohtade arvu märgitud ei ole, siis jagatakse koolitusaruannetes koolituse summa osalejate arvuga ja vastavat summat näidatakse aruandes iga osaleja juurde.
  • Koolituse kulu isiku kaudu sisestada ei saa.
  • Igale osalejale eraldi koolituskulu märkida ei saa.

Planeeritud koolituse saab muuta toimunuks, kui klikite hiirega vastava koolituse toimumisaja, koolitusvaldkonna või osalejate numbri peal ning vajutate nupule Muuda toimunuks.


Seotud teemad

Rippmenüüdesse valikute lisamine

Rippmenüüd - valikute järjestamise võimalus

Isiku koolitusedTagasi / Personali sisukorda