Login
Persona V3
RSS RSS

Persona abi


Persona V3 personal
Persona V3 palk
Persona V3 töögraafikud
Persona V3 iseteenindus
Persona V3 TÖR


Uuenduste nimekiri
Kontakt


API kasutusjuhend

Otsi
»

Töötajad

RSS
Image

Aktiivse töösuhtega, peatatud töösuhtega, haiguslehel, lahkunud või uute või kõikide töötajate nägemiseks valige rippmenüüst "töötajad" soovitud valik

Aktiivsete töötajate hulgas on kõik kehtiva töösuhtega isikud, kes ei ole tänase kuupäeva seisuga puhkusel ega peatumisel. Aktiivsete töötajate hulgas ei ole isikuid, kelle töösuhe algab tulevikus ja töötajad, kellele ei ole ametikohta veel sisestatud. Tulevikus tööle asuvate isikute nägemiseks tuleb töötajate filtreerimise menüüst valida "Uued". Uute töötajate alla kuvatakse ka isikud, kellele ei ole veel töö lehel ametikoha andmeid lisatud.

Image

Konkreetse osakonna/üksuse töötajate nägemiseks on 2 võimalust:
 1. Kirjutage üksuse kiirvaliku lahtrisse selle osakonna/üksuse nimi, mille töötajate andmeid te soovite näha, ja vajutage nupule "Otsi".
 2. Vajutage üksuse kiirvaliku lahtri kõrval olevale lingile "Vali", märgistage ära osakonna/üksuse nimi, vajutage nupule "Vali" ja nupule "Otsi".Osakonna/üksuse valiku tühistamine
Kustutage osakonna/üksuse nimi üksuse kiirvaliku lahtrist ja vajutage nupule "Otsi".

Image

Persona võimaldab ära määrata, millist kahte struktuuri taset lehel "Töötajad" ja aruannetes veerus "Asukoht struktuuris" näidatakse. Loe struktuuri tasemete kohta täiendavalt siit.

Töötaja kustutamine
 • NB! Pole tagasi pööratav.
 • Andmed kustutatakse st ka mineviku kohta võetavates aruannetes need andmed enam ei kajastu.
 • Töötaja kustutamiseks vajutage lehel "Töötajad" konkreetse isiku rea peale (näiteks ametinimetuse peale) ja seejärel nupule "Kustuta".
 • Töötajat saavad kustutada ainult need kasutajad, kellel on roll, millel on kõik õigused sektsioonis "Personalihaldus" (Seaded -> Rollid -> Roll -> Muuda > Personalihaldus).MIDA VEEL TÄHELE PANNA?

 • Miks Persona ei näita lehel "Töötajad" töötajale ametikohta, kuigi lehel "Töö" on ametikoht kenasti olemas?
  Persona ei näita lehel "Töötajad" ametikohta, kui ametikoha struktuuri loomise alguskuupäev on tulevikus.
 • Üks ja seesama isik on pandud asjaolude sunnil Personasse 2 korda. Kuidas neid eristada?
  Üks võimalus on kirjutada nimi ühel juhul läbivate suurtähtedega ja teisel juhul väikeste tähtedega.
 • Miks Persona tõlgib inglise keelde ka eesnime ja perekonnanime?
  Selline olukord võib tekkida, kui te kasutate oma veebilehitsejas mõnda tõlke laiendust (N: Google translate extension). Kui te selle välja lülitate ja muudate Persona inglise keelseks Persona lehel "Seaded", siis taolist olukorda ei teki.
  Image

Tagasi / Personali sisukorda